Background image

Jak stavíme?

Rozsah dodávky montovaných domů

Moderní architektura, kvalita provedení, úsporný provoz, skvělá cena a jasná filosofie bydlení. To vše v sobě zahrnují domy od společnosti EUROPANEL. Splnění těchto kritérií zajišťujeme pečlivým výběrem materiálů a konstrukcí použitých při stavbě našich domů se zapojením vlastní výroby jednotlivých komponent.
 

Light Building - komponentní stavitelství

Filozofie výstavby Light Building je výsledkem mnohaletého vývoje společnosti EUROPANEL a popisuje zásady moderního stavění dřevostaveb. V podstatě jde o to udělat dřevostavbu jednoduše jednoduchou. Nedělat nic co není třeba, zabezpečit kvalitu zpracování, úsporný provoz a zdravé vnitřní prostředí.

Každá „lehká stavba“ je založena na zemních vrutech, je ze stavebního systému EUROPANEL a je vybavena technologickým instalačním jádrem iCore. Jde o  komponentní stavitelství, které rozvíjí množství jednotlivých komponentů s kterých lze jednoduchým způsobem sestavovat architektonicky a designově originální domy.

 

Než začnete stavět

Zahájit stavbu neznamená jenom výběr domu a případné zajištění finančních prostředků. Je nutné se připravit na řadu úkonů, které Vás na cestě k novému domovu čekají. Převážnou část, u které není Vaše přítomnost nutná, mohou na základě smlouvy zajistit a vyřídit zástupci naší společnosti.
 

Základy domu a inženýrské sítě

Základy domu jsou provedeny zemními vruty Krinner s garantovanou životností 150let. Jsou plnohodnotným stavebním prvkem používaným při zakládání staveb s řadou předností. Na zemních vrutech je možné založit stavby jakékoli velikosti bez omezení ročním obdobím, snadno, rychle a bezpečně. Montáž je provedena v řádu několika hodin jak v rovinatém tak i svažitém terénu.

Značnou výhodou provedení základů prostřednictvím zemních vrut je i absence výkopových prací. Jediným narušením pozemku při stavbě tak zůstává přivedení inženýrských síti k instalační šachtě a její provedení.

 

Materiály a vybavení

Výstavba domů je prováděna podle projektové dokumentace firmy EUROPANEL z předepsaných certifikovaných stavebních materiálů prověřených výrobců a značek. Každý zákazník je dopředu informován o použitých materiálech a realizační firmy nesmí svévolně materiály měnit či nahrazovat za jiné. Vlastním vývojem, volbou kvalitních materiálů a dodavatelů, sítí realizačních firem s naší technickou podporou a dozorem zajišťujeme pro investory klidný, rychlý a bezpečný proces výstavby.

 

Přihlásit odběr novinek

Přidejte se do našeho adresáře a získejte speciální akce a exkluzivní nabídky