Background image

Light Building - komponentní stavitelství

 

Sníte o domově v čistém a harmonickém prostředí přírody? Přivíráte oči, představujete si Váš krásný, moderní dům s terasou, vychutnáváte si svou ranní kávu a nastavujete tvář slunečním paprskům...

Otevíráte oči a...

Krásný sen se rozpouští při myšlenkách na až příliš složitou cestu k cíli. Vysoké pořizovací náklady, zahrada zničená bagry, narůstající příplatky za samotnou stavbu a nekončící dohadování se o kvalitě. Následné posunování termínu nastěhování mizí v nedohlednu, stejně jako Vaše sny.

Máme pro Vás řešení

Představujeme Vám filosofii výstavby LIGHT BUILDING.

Jedná se o nový směr moderní výstavby rodinných domů. Konstrukce bez mokrých procesů, pouze suchou montáží, což umožňuje spojit kvalitu s rychlostí. Vysoce hodnotný konstrukční systém přináší mimořádně nízké provozní náklady. Finančně náročné základy a bagry nahradí zemní vruty, čímž je eliminována jak cena, tak drastické poškození pozemku.

Vrchní stavba je provedena přesným a flexibilním konstrukčním systémem.

Vše realizují proškolení pracovníci s citem pro detail.

Srdcem každého domu je technologické jádro s koupelnou nebo toaletou. Tyto komponenty se vyrábí ve specializovaných dílnách, až následně putují na stavbu jako hotový komplet. Díky tomuto postupu je zajištěna vysoká kvalita a sofistikovanost.

Celková stavba je moderní, krásná, v souladu s přírodou.

Přestaňte snít - začněte realizovat!

Zemní vruty

Zemní vrut je moderní prvek pro zakládání staveb. Je vyroben z oceli a povrch je žárově zinkován. Montáž vrutů je záležitostí několika hodin.

Podkladní hranoly

Domy se zakládají na špičkový konstrukční materiál „vrstvené lamelové dřevo“ vyrobené z modřínu (Larix), který je naší nejodolnější dřevinou.

Instalační šachta

Obsahuje přípojky vody, kanalizace a elektřiny pro Váš dům a její realizace je jedinou nutnou zemní prací při stavbě domu.

EUROPANEL

Panelový systém, určený pro výstavbu nízkoenergetických dřevostaveb s unikátními vlastnostmi, pro konstrukce podlah, stěn, stropů i střech.

Jádro

Při realizaci koupelny a WC se na stavbě potkává pět řemesel na pár metrech čtverečních. Naše jádro je unikátní díl, který garantuje kvalitu provedení.

EUROPANEL air

To jsou plíce pro Váš dům, které ušetří až 82 % energie na vytápění a zajistí hygienicky optimální vnitřní prostředí v domě.
 

Přídavné moduly místností

Moduly místností jsou připravenou a promyšlenou možností, aby domy rostly podle Vašich potřeb.

 

 

Podíl dřevostaveb na trhu plynule stoupá. Podle Českého statistického úřadu činil podíl dřevostaveb v roce 2002 1,4% a v roce 2012 již 9,9%. Krize nekrize, dřevostavby jsou na vzestupu!