Background image

Katalog domů

HANDY

Obtěžuje Vás hluk od sousedů, nefungující výtah, shon a smog v ulicích, či přeplněná tramvaj ? Život se dá žít i jinak.
Jednopatrový domek s dispozicí 4+kk upoutá svou energetickou nenáročností a snadnou údržbou. Chvíle klidu si teď beze spěchu užijete na vlastním pozemku v prostorách svého domu.
 

HANDY s valbovou střechou

Obtěžuje Vás hluk od sousedů, nefungující výtah, shon a smog v ulicích, či přeplněná tramvaj ? Život se dá žít i jinak.
Jednopatrový domek s dispozicí 4+kk upoutá svou energetickou nenáročností a snadnou údržbou. Chvíle klidu si teď beze spěchu užijete na vlastním pozemku v prostorách svého domu.
 

IZY FOR 3

Vysoký standard bydlení přináší rodinný dům IZY FOR 3, který je plánován jako startovací. Moderní design spojený s velkým prostorem obzvláště ocení mladé páry. Snadno a rychle přizpůsobíte prostor Vašeho bydlení k měnícím se nárokům Vašeho života. Bez problému a velmi jednoduše lze přistavět kancelář, prostor pro saunu nebo pokoj pro nového člena rodiny. IZY FOR 3 mění přání v realitu.

 

IZY FOR 4

Spokojený domov Vám přináší IZY FOR 4 určený pro život v krajině. Čas v přírodě si vychutnáte nejvíc v prostorách vlastní zahrady s nízkonákladovým domem. S velkým posuvným oknem máte přehled o dění na terase rovnou z domu. Hlídání vnoučat tak nikdy nebylo snadnější.
IZY FOR 4 je navržen jako rostoucí, snadné je tak připojit další místnost i po dokončení stavby.

 

 

IZY FOR 5

Usínejte pod hvězdami, dívejte se na svět s nadhledem.
Dům IZY FOR 5 je vybaven dřevěným schodištěm, které stoupá z obývací místnosti až do galerie v podkroví. Po vystoupání budete mít hned jasnou představu, jak tento jedinečný prostor využít: ateliér, pracovna, ložnice. Kreativitě se meze nekladou.
Výhody velkých, otevřených prostor potěší rodiny s dětmi i domácí mazlíčky.

 

NANO XL

Malý ale přesto prostorný dům se zahradou.
Styl novodobého dvoupodlažního domu NANO upoutá všechny s touhou po vlastním kousku přírody. Dvoupatrové řešení dřevostavby se hodí i na malé pozemky a svým obložením z modřínových latí harmonizuje s okolní krajinou.
Na první pohled nevelká stavba v sobě skrývá příjemný prostor pro tříčlennou rodinu. Pokud máte, nebo plánujete větší rodinu, připojení další místnosti je samozřejmostí i u této řady domů. Připravena pro Vás je i varianta domu XL, ta potěší prostorem navíc.
Vychutnejte si soukromí, klid a svobodu na Vaší zeleninové zahrádce, nebo na terase při grilování s přáteli.

 

LUPO XL

Druhý v řadě pokrokových dvoupodlažních dřevostaveb je dům LUPO. Je také vhodný na malé pozemky, ale na rozdíl od řady domů NANO má sedlovou střechu. Dále se liší zaměněním dřevěného obložení za klasickou fasádu.

I tento model rodinného domu je nabízen ve variantě XL, která zvětší celkový prostor.
Na rozdíl od všech jiných typů našich staveb jej lze objednat ve variantě Exclusive, která se vyznačuje nevšedními tvary, kombinovanou fasádou a vyšším standardem vybavení.

 

LUPO EXCLUSIVE

Dvoupodlažní dřevostavba s nevšedními tvary LUPO EXCLUSIVE doplňuje řadu domů NANO a LUPO. Vyznačuje se kombinovanou fasádou a vyšším standardem vybavení.

Osobitost a moderní vzhled kontrastuje se stávající konzervativní architekturou rodinných domů. Svými užitnými vlastnostmi a vzhledem tak vyhoví mladým investorům s vysokými nároky na kvalitu bydlení a design.
 

STAVEBNICE DOMU PUZZLE

Tento malý rodinný dům je finančně dostupnou variantou vlastního bydlení od společnosti EUROPANEL. Jde o detailně promyšlenou stavebnici dílensky vyrobených částí domu a dodávku materiálu pro stavbu s dokončením domu svépomocí.
 

MYO

Obtěžuje Vás hluk od sousedů, nefungující výtah, shon a smog v ulicích, či přeplněná tramvaj? Život se dá žít i jinak.
Jednopatrový domek s dispozicemi shodnými s bytem o rozloze 2+kk upoutá svou energetickou nenáročností a snadnou údržbou. Chvíle klidu si teď beze spěchu užijete na vlastním pozemku v prostorách svého domku nebo chaty.

 

Moduly místností

Požadavky každé rodiny na velikost a prostor se v průběhu času mění. Pokud je Vám dům malý, není vždy nezbytné myslet na stěhování. EUROPANEL domy rostou podle vašich potřeb.
Naše moduly umožňují rozšíření rodinných domů o nové místnosti s potřebným klidem a prostorem pro relaxaci.
Architektonicky i konstrukčně jsou kdykoli připraveny k harmonickému napojení na Váš dům.
Součástí modulu je krček s chodbou a s praktickou vestavěnou skříní.
Toužíte po sauně, potřebujete dětský pokoj nebo kancelář, či tělocvičnu?
Realizaci Vám zpříjemní výběr ze čtyř možných velikostí.

 

Přihlásit odběr novinek

Přidejte se do našeho adresáře a získejte speciální akce a exkluzivní nabídky