Vážení přátelé, vážení příznivci EUROPANELU,

zasíláme vám první vydání informačního magazínu firmy EUROPANEL. Cílem je informovat vás o novinkách nejen v naší firmě, ale i v oboru dřevostaveb obecně. Magazín bude zatím vycházet nepravidelně, ale v budoucnu vydávání jistě zpravidelníme. V našem prvním čísle podáváme informaci o realizaci školy a školky z EUROPANELU včetně vyjádření investorů obou staveb. Škola v Dolních Břežanech je zatím největší stavbou založenou na zemních vrutech v České republice vůbec.

Děkujeme vám za vaši přízeň v končícím roce 2013, přejeme vám krásné prožití Svátků vánočních i Nového roku a těšíme se na spolupráci v roce 2014.

Za EUROPANEL s.r.o.
Naďa Rájková

čtěte zde : 

Vánoce 2013
12.11.2013

Vánoce 2013

Toto je perex vánoce...
 
Školení pro projektanty Projektování z EUROPANELU
17.10.2013

Školení pro projektanty Projektování z EUROPANELU

Expandovaný polystyren tvoří jako tepelná izolace jádro sendvičových panelů slepených z konstrukčních desek na bázi dřeva. Spolu s kontaktním zateplovacím systémem a interiérovou sádrokartonovou deskou splňují náročné požadavky na tepelněizolační vlastnosti obálky nízkoenergetických a pasivních domů.
 

NL vánoce v EUROPANELu

 
Nano a Lupo

Nano a Lupo

Máme nový přírustek
 
Výstavba školy a školky

Výstavba školy a školky

V letošním roce proběhla realizace dvou objektů pro školství ze stavebního systému Europanel. První byla přístavba základní školy Da Vinci v Dolních Břežanech a druhou rekonstrukce objektu kladenské mateřské školky Svojsíkova, zvané Motyčín.