Nabídka práce - Pracovník marketingové komunikace

18.06.2020
Naše společnost přijme nového pracovníka na pozici pracovník marketingové komunikace

Náplň práce:

  • Bude obsluhovat stávající komunikační kanály a vyhledávat nové (webové stránky, facebook, instagram, pinterest)
  • Bude navrhovat a plánovat tuto komunikaci.
  • Bude vytvářet materiály pro tuto komunikaci.
  • Bude připravovat a organizovat reklamní kampaně.
  • Bude odpovědný za přípravu a výrobu propagačních materiálů
  • Evidence všech účetních dokladů do účetního systému vč. předúčtování pro externí účetní kancelář vč. archivace dokladů (elektronicky i v listinné podobě)

Požadujeme:

  • Znalost obsluhy webů, facebooku, atd.
  • Kreativita
  • Schopnost napsat text bez chyb
  • Tvorba a zpracování fotografií, případně jiné grafiky
  • Řidičský průkaz

Nabízíme:

  • Úvazek dle dohody (zkrácený i plný)
  • Základní mzda dle úvazku 15 – 25 000 Kč + odměny
  • Stravenková karta

V případě zájmu pošlete svůj životopis na e-mail: liska@europanel.cz