Proč

Současná výstavba řeší rozpor mezi požadavky na nízkou spotřebu energií na vytápění a správnou hygienou vnitřního prostředí staveb, snaha o úspory velí utěsnit stavby, hygienické požadavky naopak větrat, větrat, větrat. Elegantním řešením tohoto rozporu je ventilace s rekuperací tepla EUROPANEL air.

Europanel Air

EUROPANEL Air vyléčí váš dům a zvýší komfort bydlení

Slyšeli jste už o tzv. Syndromu nemocných budov? Projevuje se u 60% obyvatel vyspělých zemí. Pociťují zvýšenou únavu, bolesti hlavy, nevolnost, mají problémy s dýcháním. Na vině jsou špatně větrané prostory, ve kterých se hromadí škodlivé látky, alergeny a vznikají plísně. Řešení tohoto problému je přitom tak snadné - EUROPANEL Air

Minimální zásahy při instalaci a přitom maximální účinnost

Abyste získali opravdu účinný moderní systém větrání, nemusíte hned bourat, přestavovat ani rekonstruovat. Instalace jednotky EUROPANEL Air je tak rychlá, že všechno stihnete dát do pucu, ještě než se vrátí manželka z práce.

EUROPANEL Air nevyžaduje rozsáhlé stavební úpravy, kvůli kterým by se váš byt stal na několik dní neobyvatelný. Je to vlastně skládačka. Neřešíte žádné složité rozvody vzduchu ani prostor navíc. Velkou výhodou je montáž jednotky skrze zeď, kterou zvládne téměř každý. Celý systém je uložený v potrubí, které tlumí vibrace, větrání je tedy velmi tiché. Jednotky můžete instalovat samostatně, nebo v páru. Podle velikosti místnosti.

instalace krok1
instalace krok2
instalace krok3
© 2017-2021 EUROPANEL s.r.o.